MASDOOR İNTERMOB 2017

Ahşap, orman ürünleri ve teknolojileri alanlarında trendlerin belirlendiği,  mobilya yan sanayii ve aksesuarları sektörünün öncü firması olarak en yeni ürün ve hizmetlerimizi görücüye çıkardığımız, yerli ve yabancı ziyaretçilerimiz açısından etkin ve verimli bir fuar geçirdik.


Devamı

MARKALAŞMA HAKKINDA..

Masdoor markalaşmadan önce 47 yıllık geçmişe sahiptir. 2004 yılında da sektörde elde ettiği deneyimleri ve birikimleri kullanarak, 'MASPOWER'markası adı altında üretim hayatına başlamış ve PVC kapak üretiminde kısa zaman içinde sektöre yön veren bir kurulıuş haline gelmiştir.
Tüketim noktasında her aracı ve müşteri memnuniyeti bizim için şirket prensibidir. Müşteri memnuniyeti ucuzlukla değil kalite ve garanti desteğidir. Hedeflerimizin en önemlisi müşteri memnuniyetidir.


Devamı

MASDOOR İNTERMOB 2016

Ağaç işleme makine ve teknolojileri alanında sektörün öncü firmalarının ürünlerini görücüye çıkardığı, sektör trendlerinin belirlendiği, yerli ve yabancı ziyaretçi açısından etkin ve verimli bir pazarlama alt yapısı oluşturarak siz değerli ziyaretçilerimize keyifli anlar yaşatmaya devam ediyoruz.


Devamı

TÜRK KAPI FİRMALARI YURT DIŞINA HEM SATIYOR HEM YATIRIM YAPIYOR

Bilindiği üzere kapı sektörünün pazarı sadece Türkiye ile sınırlı değil. Türk üretici firmaları için yurt dışında birçok önemli ihraç pazarı mevcut. Türkiye’de nüfusun ve dolayısıyla konut ihtiyacının artmaya başlaması ve ölçek ekonomilerinin oluşması ile birlikte inşaat sektörünün bütünü ile beraber gelişmeye başlayan Türk kapı sektörü, Türk müteahhitlerinin yabancı ülkelerde almaya başladıkları inşaat sözleşmeleri sayesinde ihracat potansiyelini de artırdı. Kapı üreticileri başta AB, Ortadoğu ve BDT ülkeleri olmak üzere yeni piyasalara girdi.


Devamı

KAPI SEKTÖRÜNDEKİ BÜYÜME HAKKINDA..

Artan konut üretimi ve kentsel dönüşüm projeleri kapı sektörüne olumlu yansıyor. Kapı talebinin artmasıyla kapı imalat makinelerinde de hareketliliğin yaşandığı Türkiye’de 2014 yılında yaklaşık 150 milyon dolarlık kapı imalat makinesi üretildi.

 Türkiye’nin 2015 yılı Kasım ayı sonu itibarıyla ihraç ettiği kapı imalat makinesi değeri 53 milyon dolar, ithalatı ise 190 milyon dolar oldu.

Türkiye ve dünya ekonomisinin en önemli lokomotiflerinden olan inşaat sektörü, son yıllarda ekonominin üzerinde büyüme gösteren sektörlerin başında geliyor.


Devamı

AVRASYA KAPI FUARI 8 – 11 MART 2017

2017 Uluslararası Kapı, Kepenk, Kilit, Panel, Pano, Bölme Sistem ve Aksesuarları Fuarı / TÜYAP

 

KATILIMCI PROFİLİ

• Kapı Üreticileri
• Kapı Aksesuar Üreticileri
• Kapı Otomasyon, Sistem ve Kontrol Sistemleri Üreticileri


Devamı
MASDOOR 2016©